שאלות ותשובות

בית/שאלות ותשובות
שאלות ותשובות2023-04-25T08:36:12+00:00

שאלות ותשובות בנושא דשא סינטטי

2405, 2022

מתי צריך להחליף את הדשא

מתי צריך להחליף את הדשא אם תמיד חלמתם על נראות ירוקה וגינה מדהימה ועכשיו יש לכם אותה זה מדהים, אבל אם התקנתם דשא סינטטי לפני כמה שנים ואתם רוצים לשדרג את הקיים, ייתכן שהגיע הזמן להחליף או לשדרג את הדשא הישן במשהו חזק וטוב יותר. אז איך פועל תהליך השיקום ( קרא עוד )

3004, 2022

איך מנקים דשא סינטטי

איך מנקים דשא סינטטי אחת הבחירות היותר מעודפות על הישראלים היא לזנוח את הדשא, הגנן ואת העלויות היקרות לטובת השקעה חד פעמית של דשא ירוק עד, הפעם זה דשא סינטטי בדיוק כפי שחלמתם ורציתם ובהתאם לתקציב המבוקש. המראה הירוק, חיסכון בעלויות תחזוקה וזמן, עלות של מים ועוד, אלו הם רק ( קרא עוד )

2103, 2022

האם המצאות של חיות מחמד על הדשא יפגעו באיכות הדשא?

האם המצאות של חיות מחמד על הדשא יפגעו באיכות הדשא? יש לכם חיית מחמד בבית ואין לכם מושג איך כל זה מסתדר עם הדשא הסינטטי בגינת הבית או במרפסת? מה קורה אם הכלב עושה על הדשא צרכים, איך מנקים את הדשא מכל מיני מפגעים בלתי צפויים? לפני שאתם מתקינים את ( קרא עוד )

1602, 2022

האם קיימים חורי ניקוז בדשא?

האם קיימים חורי ניקוז בדשא? אם החורף רחוק בכמה חודשים טובים, זה בהחלט הזמן והמקום לדבר על התקנת דשא סינטטי ולהתחשב בכל הגורמים וביניהם גם ניקוז הדשא ממי הגשמים. מתכננים להתקין דשא סינטטי אבל פוחדים ממפגעים תברואתיים או שלולית שתעכיר את הנראות הירוקה והמושלמת שניסיתם לצור בגינת הבית שלכם? לפני ( קרא עוד )

2201, 2022

כמה זמן לאחר התקנה אפשר לדרוך על הדשא

כמה זמן לאחר התקנה אפשר לדרוך על הדשא אם אתם חולמים על דשא מדהים ונראות מושלמת לגינה במינימום מאמץ, ללא תלות בגנן או תחזוקה שעולה יותר מדי יקר, כדי לכם להכיר את השיטה שכבשה רבים וטובים, דשא סינטטי מדהים על פי כל הדעות, עכשיו זה מגיע ישירות אליכם הביתה ומאפשר ( קרא עוד )

1712, 2021

מה אפשר להניח על דשא סינטטי

מה אפשר להניח על דשא סינטטי יש אין ספור של דגמים וגווני דשא וכאן נשאלת השאלה איזה דשא נחשב הטוב ביותר? מה יחזיק לכם מעמד אף על פי שאתם אוהבים לשבת בגינה, להתהלך על הדשא או לארח לעיתים קרובות? במעמד הזה חשוב לציין כי ככל שתבחרו צפיפות של סיבים גדולה ( קרא עוד )

311, 2021

מה מחירה של התקנת דשא – כל מה שייקבע את המחיר הסופי במאמר אחד

מה מחירה של התקנת דשא – כל מה שייקבע את המחיר הסופי במאמר אחד יש אנשים שיבחרו להתקין את הדשא שלהם לבד ויש שיבחרו באנשי מקצוע שיאפשרו להם להמשיך בשגרת היום וניהול הזמן בצורה הטובה ביותר. חושבים שאתם רוצים להתקין דשא סינטטי בגינה, מרפסת, סביבת הבית או המשרד? הנה כמה ( קרא עוד )

2410, 2021

צפיפות דשא – כמה מומלץ

צפיפות דשא – כמה מומלץ כאשר מגיע שלב של בחירת דשא סינטטי שיחליף את הדשא הירוק ואת ההשתעבדות לגינה ולגנן, עולה השאלה, איזה דשא ישמש תחליף טוב? במעמד הזה צצים כמה לבטים הקשורים בגובה של הדשא, באיכות שלו, בגוון שלו ואפילו במחיר ובין היתר מדברים גם על עניין הצפיפות. אז ( קרא עוד )

809, 2021

מה גובה מומלץ לדשא?

מה גובה מומלץ לדשא? יש אין ספור פרמטרים אותם חשוב להביא בחשבון לפני ההתקנה, לכן במעמד הבחירה חלק מהדברים יהיו קשורים גם לגובהו של הדשא. עד כמה חשוב שהוא יהיה נמוך או גבוה ואיך זה יכול להשפיע על רמת התחזוקה, העמידות וכל מה שביניהם? הנה כמה דברים שחשוב שתדעו לפני ( קרא עוד )

1508, 2021

איך בוחרים את צבע הדשא

איך בוחרים את צבע הדשא יש כמה וכמה סוגים של גוונים, יש ירוק בוהק ויש פחות, בגדול יש ארבעה גוונים חלקים ירוקים וחלקם בהירים ואפילו כהים יותר. בגדול, אם אתם אוהבים מראה טבעי, כדי להיצמד עד כמה שניתן לצבע הירוק הטבעי. כמו כן, יש להביא בחשבון גם את עניין ההתחממות ( קרא עוד )

407, 2021

יש דבר כזה דשא סינטטי רך?

יש דבר כזה דשא סינטטי רך? אם אתם מחפשים דשא סינטטי ולא יודעים איך לבחור אותו, הבשורה המשמחת היא שיש בהחלט כמה וכמה סוגים ואפשרויות לבחור אותו אבל מה שחשוב הוא שבכל זאת תבחרו את הדשא המתאים ביותר. רוצים לבחור וליהנות מדשא רך? מעבר לכך שאצלנו כל סוגי הדשאים אכן ( קרא עוד )

2006, 2021

האם דשא סינטטי מחליק?

האם דשא סינטטי מחליק? מרגע שבוחרים להתקין את הדשא החדש בגינה או במרפסת עולות אין ספור שאלות בנוגע לבחינת חומר הגלם ומסוכנתם וכן תשובה בגין שאלת השאלות "האם זה מחליק או נחשב חומר גלם מסוכן"? מה עושים כאשר נופלת בדל הסיגריה פנימה, איך מתמודדים עם המצב והאם הדשא מצריך אין ( קרא עוד )

1905, 2021

איך מודדים גודל גינה לפני רכישת דשא

איך מודדים גודל גינה לפני רכישת דשא כדי להתקין מרבדי דשא, הדבר החשוב ביותר הוא לדעת בדיוק את מידות הגינה אבל קודם לכן, חשוב בהחלט להבין את החומר ואת הצורך בו. כאמור, המידות של המרבדים הם ברוחב של שתי מטר, לעיתים שלוש ולעיתים ארבע, תלוי איזה גודל צריכים ולאן מכוונים. ( קרא עוד )

904, 2021

אילו אביזרים נוספים נדרשים לצורך התקנת דשא סינטטי בגינה?

אילו אביזרים נוספים נדרשים לצורך התקנת דשא סינטטי בגינה? נכנסים לבית חדש או רוצים לשדרג את הקיים? אם אתם רוצים לשדרג על הדרך גם את נראות הגינה שלכם, הגיע הזמן לדבר על דשא סינטטי לגינה. אז הדשא כבר נבחר וכך גם אנשי המקצוע ועכשיו כל מה שנותר זה לדבר על ( קרא עוד )

1203, 2021

איך בוחרים דשא סינטטי

איך בוחרים דשא סינטטי יש כמה וכמה דברים שיידרש מכם לעשות לפני בחירת דשא סינטטי, אז לפני שאתם פונים ושואלים לעניין המחיר, חשוב לבצע כמה וכמה דברים שהם הרבה יותר מצפיפות או משקל, גובה וסוג התפר. מתלבטים בין דגם כזה או אחר? הנה כמה דברים שכדאי שתדעו ותעשו לפני שאתם ( קרא עוד )

502, 2021

מה גודלו של גליל דשא סינטטי?

מה גודלו של גליל דשא סינטטי? דשא סינטטי הוא הדבר המושלם ביותר שכל בית צריך כדי לשדרג את הבית ואת מראה הגינה ולכן, לפני שאתם עוברים לבית החדש או רוצים לשדרג את הגינה הקיימת, חשוב מאוד שתעשו כמה דברים חשובים והנה הם לפניכם. איך בוחרים גליל דשא סינטטי? הכול זה ( קרא עוד )

3001, 2021

מהו דשא סינטטי הולנדי?

מהו דשא סינטטי הולנדי? כאשר מדברים על דשא סינטטי הולנדי חשוב לציין כי הוא לא באמת שונה מכל סוגי הדשאים הסינטטיים המיובאים מסין ווייטנאם. כן מדובר בדשא באיכויות גבוהות ויש לו עמידות מאוד גבוהה. כמו כן, המראה שלו מדהים והוא יכול להישאר אתכם לטווח ארוך בזכות עמידותו עם זאת, אם ( קרא עוד )

2812, 2020

האם דשא סינטטי למרפסת שונה מדשא סינטטי לגינה?

האם דשא סינטטי למרפסת שונה מדשא סינטטי לגינה? בגדול חשוב לציין כי דשא סינטטי הוא דשא סינטטי והוא יכול להתאים לכל מקום ללא שוני כך שאין הבדל בין דשא שתתאימו אותו לגינה או זה שתבחרו להתקין במרפסת. מה כן אפשר לעשות? בהחלט יש מקום לדבר על התקציב שאותו תרצו להוציא ( קרא עוד )

1711, 2020

סביב איזה מחיר עולה דשא סינטטי ובמה זה תלוי

סביב איזה מחיר עולה דשא סינטטי ובמה זה תלוי אם אתם מתלבטים בין גינון לבין החלפת התחזוקה היום-יומית בדשא סינטטי, וודאי חיפשתם בלא מעט אתרים את המחיר הטוב והנכון ביותר. האם יש עניין כזה שאתר אחד מוכר במחיר אחד ואחר במחיר שונה לגמרי? מהו דשא סינטטי ומה הופך את המחיר ( קרא עוד )

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם