הדשא הסינטטי בא להעתיק את הדבר האמתי וליצור מראה ירוק שיהיה הכי קרוב לדשא האמתי אך בלי כל ההתעסקות שיש בדרך כלל עם השתילה, הטיפוח, התחזוקה והכיסוח של הדשא.

כדי שאכן תיהנו מדשא מושלם וירוק לעין, חשוב להתקין אותו בצורה מקצועית ונכונה. זו למעשה הערובה למראה הירוק והמרשים שתקבלו בסופו של דבר כאשר ההתקנה כולה תיעשה באופן הכי אסתטי ומושלם.

כאן המקום להכיר את תוחם הדשא בלק ג'ק.

בלק ג'ק תוחם דשא מקצועי – מה עושים אתו ומה תפקידו?

בלק ג'ק תוחם דשא, כשמו כן הוא. הוא נועד לתחום בין הדשא לבין גבולות הקרקע אליהם הוא צמוד. ניתן לעשות בו שימוש גם לצורך תיחום בין חלוקי נחל, טוף וכן הלאה.

מדובר במעין סרט רחב וקשיח המגיע בצורה של גליל. המוצר מיוצר מפלסטיק יצוק קשיח ואיכותי במיוחד כאשר הקצה שלו מעוגל ומאפשר עבודה גמישה ונוחה. כך ניתן ליצור תיחום בכל צורה שרק תרצו.  זו יכולה להיות צורה הנדסית כלשהי וזה גם יכול להיות כל צורה מעגלית שתרצו.

בעת התקנה של הדשא, מניחים תוחם דשא בלק ג'ק בתוך האדמה בצורה כזו שרק הקצה העליון יבלוט מעט החוצה. חשוב להבין שככל שהחוצץ יהיה טמון ומונח טוב יותר באדמה יהיה לכם קל יותר לתמרן אתו בהמשך. תמיד תוכלו לשלוף מעט החוצה אך לא תוכלו לדחוף עוד פנימה בלי לפתוח את כל ה'עסק' מחדש.

כך גם התוחם יחצוץ וישמור על תשתיות החצץ שהנחתם כמצע לקראת התקנת הדשא הסינטטי.

החומר ממנו מיוצר הבלק ג'ק הוא עמיד וחזק לתנאי חוץ ומבטיח עמידות לאורך ימים ושנים.

הבלק ג'ק קיים במספר אורכים ועליכם לבחור את המוצר בהתאם לשטח שאתם רוצים להתקין את הדשא.

צינור חלול מיוחד להעברת כבלים

מעבר לכל היתרונות שמנינו עד כה ישנו שימוש נוסף לבלק ג'ק. בקצהו העליון שמבצבץ מגבולות הדשא ישנו מעין צינור חלול העובר לכל ארכו. ניתן להשחיל דרכו כבלים של חשמל כשאתם רוצים ליצור תאורת חצר כאשר מעבר הכבלים יהיה בטוח לחלוטין בתוך צינור שהוא אטום היטב ולא חשוף למים. כך אתם חוסכים את כל העברות הכבלים בשטח הגינה ונהנים מעיצוב נקי בלי בלגן בעיניים ובגינה.

היתרונות של הבלק גק

  • מראה טבעי יותר כשהדשא נראה הרבה פחות סינטטי היות וניתן להציב אותו גם בצורות מעוגלות שונות.
  • הצינור מקל על חיתוך מדויק של הדשא הוא מוביל את הסכין לאורך התוחם שהנחתם מראש.
  • מוצר מחומר עמיד במיוחד.
  • נוח לעבודה, לאחר שהנחתם אותו יש לכם את האפשרות לפרוס את החצץ בצורה מדויקת וממוקדת ולהשחיל למסילה התחתית שלו את הדשא.
  • לא הורס את הדשא
  • מאפשר העברת כבל חשמל בלי ליצור תעלה. הצינור הוא בעל בידוד כפול לכבל כך שהוא מוגן היטב מצד אחד ונגיש לתיקונים מצד שני.