רבים מתעניינים בשנים האחרונות בדשא סינטטי, מאחר ומדובר על הפתרון המושלם עבור כל מי שמחזיק בחצר או בגינה פרטית. אם בעבר היה מקובל להשקיע בדשא טבעי, הרי שהיום ברור לכולם כי הדשא הסינטטי מהווה את הפתרון המושלם ביותר. הדגמים החדשים נראים זהים למקור, אך הם אינם מחייבים השקיה, דישון או גיזום. מדובר על חיסכון משמעותי של זמן וכסף, לצד תרומה לשמירה על כדור הארץ. תוכלו לחסוך בחשבון המים שלכם ולסייע במניעת בזבוז של מים, לצד החיסכון ברכישת דשן וכימיקליים שונים, שנועדו להשמיד מזיקים ועשבים לא רצויים. מחיר דשא למטר משתנה בהתאם לגורמים שונים, כולל איכות הדשא, רמת צפיפות של הסיבים, חומרי הגלם המרכיבים את הדשא ורמת העמידות שלו לקרני השמש ולפגעי מזג האוויר במאמר זה נדון על מחירי דשא סינטטי, כיצד הם נקבעים ומה משפיע על הגורמים. המשיכו לקרוא.

מחירי דשא סינטטי – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

מחיר הדשא הסינטטי תלוי כאמור בגורמים שונים, לכן חשוב קודם כל להגדיר מהם הצרכים שלכם ומהו התקציב העומד לרשותכם. למשל, בית עם ילדים קטנים יזדקק לדשא עמיד ואיכותי יותר, שאומנם יעלה יותר אך יוכל לשרת אתכם לאורך השנים. מי שינסה לחסוך באמצעות דשא זול ופחות איכותי, עלול לשלם על כך ביוקר בהמשך הדרך. דשא לא עמיד לא יוכל לעמוד ברמת הפעילות הגבוהה של הילדים, דבר שיגרום למראה נפול של הסיבים ולדשא פחות אסתטי. לכן מומלץ מראש להשקיע בדשא שמתאים לצרכים שלכם, על מנת למנוע תחלופה גבוהה מידי. מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מהתחום, על מנת לבחור את הדגם המתאים ביותר עבורכם. יש לזכור כי המחיר מושפע מצפיפות הסיבים, גובה הסיבים וחומרי הגלם שמרכיבים את הדשא. ככל שהדשא יהיה עמיד ואיכותי יותר, כך המחיר שלו יעלה בהתאם.

מהו מחיר דשא למטר?

ככל שהדשא הסינטטי יורכב מסיבים איכותיים ועמידים יותר, כך המחיר שלו יעלה בהתאם. כמו כן, ככל שהסיבים יהיו יותר צפופים וגבוהים, כך מחיר הדשא יעלה. כמובן שדשא איכותי וצפוף גם ייראה טבעי ואסתטי יותר, לכן מי שמעוניין בדשא שנראה זהה למקור, חייב להשקיע מעט יותר. מצד שני, ההשקעה תהיה משתלמת, מאחר והדשא יוכל לשמש אתכם לאורך השנים ולא תחששו לארח עליו חברים ומשפחה, לשחק עליו כדורגל עם הילדים או אפילו להניח עליו חפצים כבדים. המחיר למ"ר של דשא סינטטי ינוע לרוב בין 35 – 70 ₪, בהתאם לאיכות ולעמידות הדשא. מומלץ לבחור בדשא שיהיה עמיד לקרני השמש ולפגעי מזג האוויר, מאחר וברוב המקרים הגינה אינה מוצלת ויש לתת על כך את הדעת.

אנו בחצר האחורית נשמח לספק לכם מחיר דשא למטר שיהיה אטרקטיבי ומשתלם עבורכם. אנו ידועים בדשא הסינטטי האיכותי שלנו ובמחירים הנוחים והאטרקטיביים. נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי סוג הדשא המתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך כדי התחשבות במגבלות התקציב. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!