היום ניתן למצוא לא מעט סוגי דשא לגינה, מאחר ורבים מעדיפים להתעסק עם דשא סינטטי על פני דשא טבעי. אין ספק כי מדובר על פתרון מהיר, יעיל ומשתלם יותר מבחינה כלכלית, אשר יכול לחסוך לכם לא מעט זמן והתעסקות מיותרת. מעבר לכך, כדאי לזכור כי הדגמים החדשים של הדשא הסינטטי נראים כמעט זהים למקור, לכן אין שום צורך להתעסק ללא הרף בהשקיית הדשא הטבעי או בגיזום ובדישון שלו, מאחר והדשא הסינטטי יספק לכם את אותה התוצאה רק במחיר נוח ומשתלם יותר. יש לזכור כי מדובר על פתרון אקולוגי, המאפשר לחסוך במים ומונע את הצורך להשתמש בכימיקליים שונים לצורך השמדת מזיקים ועשבים שוטים. לכן אין זה מפתיע כי רבים מתעניינים היום בהתקנת דשא סינטטי, על פני הדשא הטבעי, שדורש הרבה יותר זמן, כסף והתעסקות.

סוגי דשא לגינה – מה קיים היום בשוק?

היום ניתן למצוא לא מעט סוגי דשא סינטטי שונים, דבר שמסייע לכל אחד לבחור את האופציה המתאימה ביותר לצרכים שלו. ישנם סוגים של דשא שיתאימו יותר לבית עם ילדים קטנים, מאחר והם יהיו עמידים יותר לדריכה. לעומת זאת, סוגים אחרים יכילו סיבים ארוכים ומפוארים יותר, שמשמשים לצורכי נוי בלבד. כמובן שניתן לבחור את הדשא המתאים לכם גם מבחינת התקציב העומד לרשותכם, בהתחשב ברמת העמידות המתאימה ותחושת המגע של הסיבים. ברמת העיקרון ניתן לחלק את סוגי הדשא לפי חומרי הגלם שמרכיבים אותו. דשא העשוי מסיבי פוליאתילן נחשב לדשא חזק ועמיד במיוחד. דשא מסוג זה יהיה עמיד בפני קרינת השמש, טמפרטורות גבוהות ומשקל כבד. לכן הוא משמש לרוב במגרשי כדורגל ובכל מקום שמצריך עמידות בפני משקלים כבדים ודריכה מאסיבית, כולל גני ילדים, מגרשי גולף וכמובן בתים עם ילדים קטנים. אופציה נוספת היא דשא העשוי מפוליפרופילן, שנחשב לאופציה זולה ובסיסית יותר. דשא זה יהיה פחות עמיד, לכן הוא מתאים לנוי בלבד.

סוגים של דשא סינטטי לגינה – כיצד לבחור נכון?

חשוב לציין כי ניתן לסווג את הדשא הסינטטי גם לפי אורך הסיבים. דשא בעל סיבים קצרים עד 30 מ"מ יהיה פחות עמיד וייראה פחות טבעי, אך זוהי האופציה המושלמת לאנשים שמגדלים חיות מחמד. הדשא נוח לכפות הרגליים של בעלי החיים ונחשב לעמיד מספיק עבור רמת הפעילות שלהם. לעומת זאת, דשא בעל סיב בינוני של 30 – 40 מ"מ יבטיח לכם מראה טבעי ואסתטי יותר ודשא המגיע ליותר מ- 40 מ"מ יתאים בעיקר לצרכי נוי, מאחר והוא פחות עמיד לדריכות.

אנו בחצר האחורית נשמח לספק לכם מבחר רחב של סוגי דשא לגינה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. אנו מתמחים בפתרונות איכותיים ומותאמים אישית, תוך כדי התחשבות בתקציב שעומד לרשותכם. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!