צביעת דשא

אם בעבר היה הדשא הסינטטי מגיע בצבעי ירוק עזים, שהרי היום ניתנת לכם האפשרות לעצב את הדשא וכן לבחור את צבעו. הפעם תוכלו גם אתם לצאת מהמקום הבטוח אל המקום המקורי של בחירת דשא סינטטי אפור וצבעוני וכך להפוך את המרפסת או הגינה למקום מעוצב, דקורטיבי וכל מה שביניהם.

רוצים לייצר את השינוי אבל חוששים מהליך של צביעת דשא? בחצר האחורית תמצאו את כל המידע לגבי בחירת מרבדי הדשא בכמה וכמה צבעים שיפתיעו אפילו אתכם. מהיום אתם בוחרים את דשאים עמידים, חזקים באותה המידה אבל מה ששונה יהיה דווקא הצבע.

האם יש משמעות לצבע? כל אזור ובחירת הצבע המתאימה לו

כפי שהבנתם, יש אין ספור דגמים וגוונים וכך גם כאשר אתם בוחרים דשא צבעוני החל בצבע אפור, כחול, צהוב ואפילו סגול.

כאמור, הצבע האפור הוא חלק מסדרה מגוונת של אין ספור צבעים שיכולים בהחלט להפוך את הגינה שלכם לסופר חלומית. בחצר האחורית מאפשרים לכם דשא סינטטי אפור מדהים להתקנה בכל מקום שרק תבחרו והבשורה המשמחת היא שהדשא עדיין עמיד, עדיין חזק ועדיין יכול להשתלב עם כל השאר.

הגוון הכחול גם הוא מדהים ואף אידיאלי ביותר למקומות כמו גני ילדים, נקודות משחק ואפילו שטח פנימי או מוסד חינוכי כזה או אחר. כמו כל השאר, גם כאן תוכלו ליהנות מדגם איכותי ,עמיד ובעיקר אחד כזה שמתאים לכל סוגי האקלים ומבטיח לכם מניעה משחיקה שתקדים את זמנה.

כמו כן לכך, הגוון של הדשא הצהוב גם הוא יתאים למקומות שבהם שוהים ילדים, למוסדות חינוך ובגדול לפינות משחקים הן בחוץ והן בפנים המקום.

לעומת זאת, הצבע הסגול הוא זה שיפיח חיים בתוך חדרים פנימיים, בתצוגות יוקרתיות ואפילו בחדר הילדים שלכם.

דשא צבעוני? למה רבים וטובים בוחרים בו?

יש אין ספור גוונים משתנים לכל מקום ולכל מצב אבל בסיכומו של דבר, כאשר מדברים על צבעוניות מדברים על הפחת חיים במקום ואפשרות לעבוד בנעימות, לגור או אפילו להקנות לילדים אווירה מכילה ומקבלת.