עץ הדר מובחר למכירה עם אשרות להרכבה

עצי הדר איכותיים מהמטע של החצר האחורית

מי מאתנו לא אוהב עצי הדר ופירות הדר?
אין ספק שאם יש משהו שמשותף לכולנו בסביבה הזאת בים התיכון, היא האהבה הגדולה לעצי הדר ולפירות שלהם.
הם השילוב המושלם בין עץ יפה למראה, נוח לתחזוקה, נותן פירות יחסית במהירות והפירות שלו אהובים ואיכותיים. עצי הדר, מעניקים לנו את מתנת הפירות שלהם בנדיבות רבה וכך, בבחירה של שתילה של עצי הדר בגינה שלנו, אנחנו בעצם מקבלים מתנה שלא מפסיקה לתת במשך שנים רבות.

עצי הדר

פירות ההדר הישראליים

עצי הדר

לא סתם, מדינת ישראל ידועה בתפוזיםהאיכותיים שלה.
מזג האוויר פה, היובש והחקלאות המפותחת במדינה הקטנה והמיוחדת שלנו, מושלמים לגידול פירות הדר ולכן, זו בחירה מעולה ונכונה לגינה שלכם ושל כולנו.
עצי ההדר ידועים במתן פירות רבים לאורך זמן והפירות שלהם, ברמת איכות גבוהה ובעלי ערכים תזונתיים מעולים לנו, לילדים שלנו ולשימוש למטרות רבות ושונות.

דמיינו לכם עולם בו אתם קמים בבוקר, קוטפים תפוזים מהעץ בגינה שלכם, סוחטים אותם ושותים אותם עם ארוחת הבוקר שלכם. ועל הסלט שתאכלו בארוחת הבוקר, תסחטו את הלימונים שקטפתם מהגינה שלכם. זה לא דמיוני וזה אפילו מאוד ישים. כל מה שאתם צריכים לעשות, זה לבחור עצי פרי הדר מובחרים מהמטע של החצר האחורית, עם אשרות להרכבה לטובת צמיחה נוספת.

עצי הדר

איך בוחרים עצי הדר נכונים לגינה שלכם?
בסוף, זה בעיקר עניין של טעם. עצי ההדר מאוד דומים זה לזה ברמת התחזוקה שהם מצריכים, ברמת הפרי שהם נותנים וברמת איכות הפרי שנקבל מהעץ שנבחר.
אז אם אתם אוהבים אשכוליות, בחרו בעץ זה.
אם אתם רוצים לימון זמין ובא לכם על צהוב יפה בגינה שלכם? נבחר לכם עץ לימון יפה.
הפרמטר החשוב האחרון בבחירה של עץ הדר, הוא כמובן המקום שיש לכם בגינה. עץ צריך מקום לשורשים שלו ולצמיחה שלו ולכן, עץ הדר צריך מקום מספק לטובת צמיחה איכותית.
לא בטוחים במה אתם בוחרים? אם עץ הדר מתאים לכם ואיך לגדל אותו? אנו נלווה אתכם בבחירה, נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים לטובת גידול נכון ובמידה ותרצו, נציע לכם גם שירותי אחזקה קבועים לגינה שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם