מגוון מוצרים איכותיים לגינה – מרפסת או לחצר

גינה מטופחת

אנו מציעים שירותים שונים

חנות מוצרים במחירים הוגנים ובליווי מקצועי 

רוצים לעצב את המרפסת או החצר שלכם ולא יודעים מאיפה להתחיל? עוברים לבית חדש ורוצים ששטחי החוץ של הבית שלכם יהיו יפים לפחות כמו שטחי הפנים שלו? מצוין!

השאיפה שלכם היא הצעד הראשון, ליצירת גינה וחצר לפי הטעם שלכם, בהתאם לתנאי השטח שיש לכם וכמובן, בהתאם לתקציב שלכם.

רוצים לדעת יותר לפני בחירת האלמנטים לשטחי החוץ הגינה והחצר שלכם בחנות שלנו? הכנו עבורכם טיפים מרכזיים שילוו אתכם בבחירה. כמובן שנשמח לעמוד לרשותכם גם טלפונית או באמצעות השארת הודעה באתר, במידה ויש לכם התלבטות או צורך ביעוץ מקצועי ללא עלות.

האלמנטים הטובים ביותר לשטחי החוץ שלכם  – בחנות של החצר האחורית

אבני מדרך

בחירת אבני מדרך ואבני בזלת

בשונה מחלוקי הנחל שעליהם דיברנו למעלה, אשר מיועדות לנוי בלבד ומשתלבות באזורים בהם לא דורכים בגינה או בחצר שלכם, אבני מדרך ואבני בזלת, יכולות לשמש כמשטח שהולכים עליו ולרוב, זאת תהיה מטרתן.

חלוקי נחל

בחירת חלוקי נחל לגינה ולחצר

חלוקי נחל בגינה או בחצר שלכם, מוסיפים נגיעה של יופי אסתטי, מראה חלק ואיכותי וכן אמצעי מעולה, לחלוקת המתחם החיצוני שלכם לאוזרים. לדוגמה, יצירת שביל חלוקי נחל בין מדשאה לחלקת עצים או לכניסה לבית שלכם.

הבחירה בחלוקי הנחל הנכונים לכם היא קשה פשוט כי כולן יפות, כולן מאוד מושכות וכולן יכולות להשתלב יפה אבל לכל גינה, יש את חלוק הנחל שמתאים לה ואנו כאן, כדי לסייע לכם לעשות את ההתאמה הזו בצורה הטובה ביותר.

חלוקי נחל למכירה, לפרטים לחצ/י כאן

גדר במבוק

בחירת גדרות במבוק

לגדרות הבמבוק היפים שלנו, יש שתי מטרות עיקריות בבחירה שלהם לגינה או לחצר שלכם. הם מספקים לנו בעצם גם יתרון גדול של פרטיות והפרדה של הסביבה האישית שלנו, מהרחוב או מהסביבה הציבורית וגם, מוסיפים מראה יפה, כפרי, טבעי ונקי לגינה שלנו. הבמבוק שלנוף מגיע בתצורות שונות ובסגנונות שונים, זאת כדי להשתלב בצורה נכונה והומוגנית בגינה שלכם ובעיצוב שטחי החוץ שלכם. כמובן שבכל סוג במבוק שתזמינו, ניתן לבצע התאמות של גודל, רוחב ושטח, כדי שההתאמה שלהם תהיה מושלמת למטרות ולטעם שלכם.

גדרות במבוק למכירה, לפרטים לחצ/י כאן

חלוקי נחל
חלוקי נחל מכל הסוגים
אבני מדרך
אבני מדרך ואבני בזלת
גדר במבוק
גדרות במבוק
דשא סינטטי
יריעות פלריג

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם